ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ

Профспілковий комітет

Голенко Ніна Федорівна голова ППО ТОВ "Дніпрометиз ТАС"

«Основним завданням профспілки бачу зміна стилю роботи профспілкової організації на підприємстві, що б кожен працівник бачив конкретні справи нашої профспілки і в них брав участь.

Такі зміни стають можливі за рахунок координації роботи досвідченими членами профкому і новими ідеями молодих співробітників. Усвідомлюю, що велика роль відводиться профспілці в захисті соціальних прав працівників.

У своїй роботі буду керуватися принципом, що всі дії повинні відбуватися з дотриманням вимог законодавства.

Вважаю, що вирішення найважливіших питань можливе тільки при партнерських відносинах працівників і адміністрації підприємства — це запорука успішного вирішення будь-яких завдань.

У 2014 році головою ППО ТОВ «Дніпрометиз ТАС»
обрано Голенко Ніну Федорівну

Первинна профспілкова організація ТОВ «Дніпрометиз ТАС» здійснює представництво і захист трудових, соціально економічних прав і інтересів працівників підприємства, які є членами профспілки. У питаннях колективних інтересів працівників профорганізації здійснює представництво і захист інтересів працівників незалежно від їх членства в профспілці. Основні напрямки діяльності Первинної профспілкової організації ТОВ «Дніпрометиз ТАС»:

Захист трудових і соціально-економічних прав працівників;

Розвиток соціального партнерства;

Колективний договір;

Контроль за дотриманням законодавства в сфері трудових відносин та охорони праці;

Робота з молодими фахівцями;

Робота з ветеранами;

Організація професійного навчання;

Інформаційна діяльність;

Організація дозвілля співробітників.

На даний момент профспілковий комітет спрямовуватиме зусилля на роз’яснення важливої ​​ролі профспілки в житті колективу і залучення працівників до лав профспілки, так як разом ми — сила. Зараз багато чого змінюється, якщо раніше Фонд соціального страхування надавав допомогу, надавав дитячі подарунки до Нового Року, видавав путівки на профільне оздоровлення, тепер, на жаль, це залишається в минулому. Не дивлячись на складнощі, профспілковий комітет докладе всіх зусиль, щоб працівники продовжували оздоровлюватися в профільних санаторіях. Хочу сказати, що двері профспілкового комітету завжди відкриті для працівників нашого підприємства. Приходьте з питаннями і побажаннями, які ми обговоримо і обов’язково знайдемо рішення! У подальших планах відродження спортивному житті колективу, організація виїзних культурно-масових та інших заводських заходів. »

(056) 376-25-82
nf.golenko@dneprometiz.com