Прокат холоднодеформований зварюваний періодичного профілю класу В500С для армування залізобетонних конструкцій

Прокат холоднодеформований зварюваний періодичного профілю класу В500С для армування залізобетонних конструкцій

ТУ У ДП 24.3-02070766-002 діє до: 2015 Прокат арматурний холоднодеформований зварюваний періодичного профілю класу В500С для залізобетонних конструкцій ПрАТ «Дніпрометиз» з комплексом експлуатаційних властивостей відповідно до вимог ДСТУ EN 10080: 2009

— Розрахунок і проектування залізобетонних конструкцій із застосуванням холоднодеформованого прокату слід виконувати відповідно до вимог ДБН В 2.6-98: 2009.

4,0-8,00 мм

Ст1кп, Ст1пс, Ст3пс по ДСТУ 2770-94;

1006, 1008, 1018 по СОУ МПП 77.140-236; C4D, С7D, С18D по ДСТУ EN 10016

Високий рівень міцності (σ0,2≥ 500 Н/мм2, σв≥ 550 Н/мм2) дозволяє застосовувати, прокат по справжнім ТУ спільно і натомість з іншими класами дротяної і стержневої арматури номінальних діаметрів. При цьому, використання арматурної сталі класу В500С номінального діаметра замість інших зазначених вище класів здійснюється без перерахунку армування і узгодження з проектними організаціями, що є важливим чинником скорочення собівартості і підвищення надійності залізобетонних конструкцій об’єктів будівництва. Для арматури класів міцності 500 введення проміжних розмірів в діапазон від 5,5 до 12 мм дає економію стали в середньому на 16% і дозволяє вирішувати задачу взаємозамінності робочої (розрахункової) арматури одного класу міцності на арматуру іншого класу.
Прокат по справжнім технічним умовам призначений для армування залізобетонних конструкцій в стандартних промислових підлогах, стрічкових фундаментах, дорожніх покриттях, що експлуатуються на відкритому повітрі, в опалювальних і не опалювальних приміщеннях. Область застосування арматури В500С в залізобетонних конструкціях допускається, як окремими стрижнями, так і в складі зварних і в’язаних арматурних сіток, каркасів і виробів:
  • для виробництва різних зварних металевих сіток;
  • об’ємних металевих каркасів; ґратчастих опор;
  • для виробництва збірного залізобетону;
  • для монолітного будівництва і залізобетонних виробів, петель і заставних деталей, гачків, анкерів, гнутих профілів.
Тристоронній періодичний профіль має три ряди похилих виступів, один з яких має зустрічний нахил.

Прокат холоднодеформований зварюваний періодичного профілю класу В500С з тристороннім профілем діаметрами від 4,0 до 8,0 мм, вироблений на ПрАТ «Дніпрометиз» вигідно відрізняється тим, що, в порівнянні з іншими видами прокату, має цілу низку істотних переваг:

  • досить надійне зчеплення арматури з бетоном, що забезпечує надійність і міцність з’єднань без зварювання і анкерних елементів;
  • за рахунок поліпшеного зварюваності арматури В500С:

— істотно знижується споживання електроенергії за рахунок зниження часу для здійснення зварювання;

— забезпечується поліпшена жорсткість готової конструкції, а, отже, і якість кінцевого виробу;

— забезпечується більш висока пластичність і хладостойкость — вище, ніж при використанні більш дорогою гарячекатаної сталі;

  • поставка прокату В500С в великовантажних мотках практично виключає відходи при заготівельних операціях і дозволяє механізувати виробництво зварних арматурних сіток і каркасів.

На вимогу споживача можливе виготовлення дроту з більш жорсткими вимогами по геометричним параметрам і тимчасовому опору розриву.

За угодою сторін допускається поставка прокату проміжних діаметрів з градацією через 0,5 мм.

Прокат поставляється з чітким прокатним маркуванням — нанесення на одну з граней профілю товарного знака «DM» виробника — ПрАТ «Дніпрометиз».